Haber

“Belediye Başkanlarından Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a Ziyaret”

Yeni hizmet binasına taşınan Kandıra Belediyesi’ne hayırlı olsun.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, yeni hizmet binasına taşınması vesilesiyle kendisini ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i ağırladı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede liderler, ilçelerinde hayata geçirdikleri ve gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunurken, bir süre de dünya ve ülke gündemi hakkında sohbet etti.

Lider Turan’dan yeni hizmet binası hakkında bilgi alan liderler, Kandıra’da bulunan Yeni Belediye Hizmet Binası’nın Kandıra’ya ayrı bir hava kattığını ve çok beğendiklerini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Belediye başkanlarının nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Lider Turan, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu