Ekonomi

Popüler kripto analisti sürpriz Ethereum analizini paylaştı: “Hala rakipsiz bir altcoin”

bir kripto analisti Mike Deutscher, en büyük altcoin Ethereum Fiyatının yükseleceğini düşünüyor. Analistin lider altcoinin altcoin’in tepetaklak olacağını düşünmesi için birkaç nedeni var. Ethereum şu anda Paypal Stablecoin ve Worldcoin gibi en büyük yeni projelerin tercihi.

Ethereum yükselebilir

Deutscher’a göre Ethereum’un büyümeye devam etmesinin en değerli nedenlerinden biri Paypal Stablecoin ve dünya parası En büyük yeni projelerin tercihidir. Yeni DApp geliştirme platformları mevcutken ETHhala büyük projeler için tercih edilen seçim.

Deutscher, ağ gelişmeye devam ettikçe ikinci katman tezinin popülerlik kazanmaya devam ettiğini belirtiyor. Yüksek TVL ve rastgele segmentin en değerli finansmanı olması, Deutscher tarafından tanımlandığı şekliyle Ethereum’u ayıran bir dizi faktördür. ETH staking oranının yükseldiğini ve Liquid Staking Türevlerinin (LSD’ler) büyümesine yardımcı olduğunu ekledi.

Analist, ETH toplam fiyat gelir seviyesinin, Ethereum’u kripto kullanıcıları için çekici kılacak kadar değerli olduğunu düşünüyor. Ona göre ETH için bu endeks, diğer tüm rakip protokollerin toplamından daha yüksek. ETH’nin devam eden deflasyonist akış göstergesinin de fiyat artışına katkıda bulunduğuna inanıyor.

EIP4844 yükseltmesinin ağa gelmesinin de Ethereum’un işlevselliğini geliştirmesi bekleniyor. Bu, ikinci katman protokollerinde ödenen fiyatları önemli ölçüde azaltacaktır. Bu nedenle Deutscher, bunu ETH için değerli bir yükseltme olarak görüyor. Ayrıca daha fazla kullanıcı çekeceğine ve popüler altcoinin benimsenmesini artıracağına inanıyor.

Deutscher, NFT koleksiyonlarının sürekli olarak ETH ağına taşınmasının altcoinin yükseliş hissine katkıda bulunduğuna inanıyor. Birçok birinci katman protokolünün ETH’ye sadık kaldığını belirtti.

Kripto analisti, beğenilen altcoinin SEC için inançlı durumda olmasını da değerli bir özellik olarak görüyor. Emtia Vadeli İşlemler Kurulu, Ethereum’u bir emtia olarak tanımladı ve düzenleyiciler, son davalarda onu menkul kıymet olarak adlandırmadı.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

tomarza-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu