İş

Redington Türkiye ve Barracuda’dan stratejik iş birliği

Uzun yıllardır bilişim alanındaki global tecrübesini ülkemize aktaran katma değerli yeni nesil teknoloji distribütörü Redington Türkiye, bilişim dağıtımı kapsamında başta güvenlik olmak üzere altyapı konusunda aktif çözümler sunan Barracuda Networks ile stratejik iş birliğine gitti. tüm ürün ailesi. Redington Türkiye, bu iş birliği kapsamında Barracuda’nın Türkiye yetkili distribütörü oldu.

2003 yılında kurulan ve merkezi Kaliforniya’da bulunan bir BT şirketi olan Barracuda, güvenlik, ağ ve depolama çözümleri sunar. Barracuda’nın küçük ve orta ölçekli işletmeler ile büyük kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu çözümler arasında ağ güvenliği, e-posta güvenliği, bilgi saklama ve yedekleme, ağ ve uygulama performansı, bilgi merkezi ve bulut güvenliği ön plana çıkıyor. Küresel bir müşteri portföyüne sahip olan şirket, sağlıktan eğitime, finanstan kamuya birçok farklı departmandan şirkete hizmet sunmaktadır. Barracuda ürün ailesi, kullanıcı dostu ara yüzleri, etkin güvenlik önlemleri ve güçlü performansı ile dikkat çekiyor.

“Bu iş birliği, her iki markanın da hem Türkiye’de hem de Azerbaycan’da büyümesi için değerli bir fırsat”

Redington Türkiye Genel Müdürü Cem Borhan, “Barracuda Networks ile işbirliğimizden çok memnunum. Dünya genelinde 200 bini aşkın müşterisinin siber tehditlere karşı çalışanlarını, bilgilerini ve uygulamalarını korumak konusunda güven duyduğu Barracuda ile yaygın iş ortaklığı ağıyla katma değerli iş modeli anlayışına sahip Redington Türkiye’nin iş birliği, her iki markanın da hem Türkiye’de hem de Azerbaycan’da hızla büyümesi için değerli bir fırsat. Redington Türkiye olarak, Barracuda Networks’ün güvenlik ve ağ çözümlerindeki liderliği ve iş ortaklarımız aracılığıyla son kullanıcılarımıza daha güvenli bir iş ortamı sağlamak ve iş sürekliliğini desteklemek için en gelişmiş siber güvenlik çözümlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Barracuda’nın yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerimize değer katmaktan heyecan duyuyoruz ve bu ortaklığın Türkiye’deki işletmelere daha güçlü bir dijital güvenlik altyapısı sağlayacağına inanıyoruz.”

Barracuda Networks Bölge Müdürü Toni El Inati, “Bu stratejik iş birliği ile Barracuda’s; Redington’ın güçlü iş ortaklıkları kanalı yapısı ile Türkiye ve Azerbaycan’da daha da büyümeyi hedefliyoruz. Redington Türkiye’nin geniş iş ortaklığı ağı ile sunduğumuz kapsamlı ağ güvenliği çözümlerinin avantajlarını bundan sonra daha fazla kuruma ulaştırabileceğimizi düşünüyoruz. Redington ile işbirliği içinde Barracuda çözümleri, ortaklarımız için iyi bir iş fırsatı ve siber tehditlere karşı son kullanıcılar için daha güvenli bir gelecek sağlayacaktır.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu