Ekonomi

Reynaers Alüminyum Türkiye’deki bayileri ile Belçika Konsolosluğu’nda buluştu

Yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum sistemleri ile Avrupa’nın başkanlık organizasyonlarının ortasında yer alan Reynaers Alüminyum, 2023 yılının ilk bayi toplantısını özel davet kapsamında Belçika Konsolosluğu’nda gerçekleştirdi.

Yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalarıyla binalara konfor ve güvenlik getiren Belçika merkezli Reynaers Aluminium, 25 Ekim 2023 Çarşamba günü Belçika Konsolosluğu’nda bir etkinlik düzenledi. Reynaers Bölge Direktörü-CSO (Baş Satış Sorumlusu) Boudewijn Dezutter’ Türkiye’deki tüm Reynaers bayileri etkinlikte bir araya geldi. gece, Belçika’nın İstanbul Başkonsolosu Tim Van Anderlechtnın hoş geldiniz konuşmasının ardından.

‘Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz’

Türkiye’nin bölgede son derece stratejik bir konuma sahip olduğunu belirterek, Reynaers Bölge Müdürü Boudewijn Dezutter “Türkiye’nin yapı bölümü, özellikle İstanbul ve kıyı bölgelerinde çok dinamik bir potansiyele sahip. Reynaers olarak departmanın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sunduğumuz çözümlerle pazarı büyütmeye devam ediyoruz. Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemde yeni projelerle hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz. Bayilerimizle yaptığımız bu sıcak ve samimi toplantıları tekrarlayarak yakaladığımız keyifli sinerjiyi başarılarımızla taçlandırmayı planlıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

sehitkamil-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu