Haber

Buca Belediyesi Yaylacık’ın annelerini anıyor

Marmaris’e giderken trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Yaylacıklı 24 anne de unutulmadı. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Güzel annelerimizin hatırası hala kalbimizdedir” dedi.

Anneler Günü gezisi için 6 yıl önce Buca’nın Yaylacık İlçesi’nden Marmaris’e giderken kaza sonucu hayatını kaybeden 24 anne için anma programı düzenlendi. Yaylacık Mahallesi Anneler Parkı’nda gerçekleştirilen programa Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe, Buca Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, vefat eden anne yakınları ve Bucalılar katıldı. Saygı duruşunun ardından hayatını kaybeden annelerin anısının yaşatıldığı anıtın üzerine karanfiller bırakıldı.

KALBİMİZDEKİ ANILAR

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Bazı acılar için de söz tükeniyor. Maalesef bu öyle bir acı ki… Ailelerimize sabırlar diliyorum. Bucalılar olarak annelerimizi asla unutmayacağız. Sevgili annelerimizin hatırası hala kalbimizde. Her yıl bu anıtın etrafında toplanacağız ve sevgili annelerimizi anacağız. Işıklarda yatsınlar” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-cumayeri.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu