Teknoloji

Bir süredir kullanmadığınız ve oyunlarla dolu bir Ubisoft hesabınız varsa hemen harekete geçin.

Ubisoft hesabınızda bir süredir kullanmadığınız çok fazla oyun mu var? O zaman e-postanızı kontrol etmenizi öneririz. Çünkü bunu yapmazsanız, hesabınızın ve onunla birlikte tüm oyunlarınızın silindiğini görebilirsiniz.

Ubisoft, Twitter kullanıcısı PC_enjoyer’a önümüzdeki 30 gün içinde hesabına giriş yapmadığını ve ” Hesap Kapatmayı İptal Etİlişkisine tıklamazsa hesabının ve ona bağlı oyunların silinebileceğini söylediği bir e-postayı gösteren bir sosyal medya gönderisine göre durum bu.

İlginç bir şekilde, Ubisoft’un kendi desteklediği takviye grubu, Twitter hesabına yanıt olarak; linke tıkladıkları takdirde hesaplarının ve oyunlarının güvenilir olacağının garantisi.

Ancak bazı kişiler için gönderiye yapılan yorumlarda çok geç kalındı. Bir kişi, satın aldığı tüm Ubisoft oyunlarının artık mevcut olmadığını belirtti. Başka bir kullanıcı, e-posta hizmeti kapatıldığı için artık hesabındaki e-posta adresine erişimi olmadığını ve hesaptaki CD Anahtarlarına erişemediğini söyledi.

Ubisoft, hesaplarını kurtarmak için her iki oyuncuyu da iletişime geçmeye davet etti. Hesap silme sorunuyla ilgili olarak iletişime geçen diğer oyunculara, Ubisoft’un ” aktif hesapları kapatmıyor‘ söylendi, ancak hiç kimse hesabınızı ‘aktif’ tutmak için ne sıklıkta oturum açmanız gerektiğinden emin değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu