Haber

Dua Lipa’nın yeni projesi ‘Houdini’nin müzik videosu yayınlandı

“Houdini”, Dua’nın yaklaşmakta olan orijinal projesinin yolunu açan anlatı akışını başlatıyor. Dua, “Houdini”nin “gecenin sonuna yaklaştığı ve biraz terlediğiniz ancak partinin bitmesini istemediğiniz sabah saat 4’teki hissi temsil ettiğini” belirtiyor.

Manu Cossu’nun görüntü yönetmeni André Chemetoff’la birlikte yönettiği “Houdini”nin resmi müzik görüntüleri, Dua’nın provadan sonra bir dans salonunda floresan ışıklar altında koreografisini gözden geçirdiğini gösteriyor.

Işıklar odanın aynalarına yansıyor ve enerji artmaya başladıkça optik bir yanılsama yaratıyor.

Dua, “Bu parça bekar hayatımın en hafif ve en özgür kısımlarını temsil ediyor” diyor. “‘Houdini’, birisinin gerçekten uğraşmaya değer olup olmadığı ya da sonunda onu bir hayalet olarak mı göreceğim fikrini araştıran oldukça alaycı bir eser.”

Bir şeyin seni nereye götüreceğini asla bilemezsin, hayatın yolunuza çıkardığı her şeye açık olmanın güzelliği budur. Bu meydan okuyan memnuniyet duygusunu hayranlarımla paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

“Houdini” Dua Lipa, Caroline Ailin, Danny L. Harle, Tobias Jesso Jr. tarafından yazılmıştır ve Parker ve Harle’ın yapımcı olarak görev yaptığı proje boyunca çekirdek işbirlikçi olarak görev yapan Tame Impala’dan Kevin Parker tarafından yazılmıştır.

Dua, “Bu albümün büyük bir kısmı, mutlak kaosun yaşandığı o neşeli anlarda ve sonuç ne olursa olsun dünyayı nasıl hafiflik ve iyimserlikle döndürdüğümde yazıldı” dedi. diyor.

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

haber-soke.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu